DS SAURUS

Prohlídka školky

Plán výchovy

Aktuality

Foto pro rodiče

Aktuality a akce

Saurus a projekt Krabice od bot
 - do 3. 12. 2020 se pokusíme společně potěšit 2 vybrané děti. Více zde.

Mikuláš
 - dne 4. 12. 2020 (pátek) prosíme o přivedení dětí v převleku čertíků., děkujeme.

Barborka
 - dne 3. 12. 2020 (čtvrtek) prosíme o přinešení punčošky pro Barborku, děkujeme.

Cesta za zvířátky
- ve čtvrtek 5. 11. 2020 půjdeme na delší procházku do lesa. Prosíme rodiče o vhodné oblečení pro děti.
- hra na flétničku se přesune na pátek 6. 11. 2020.

Halloween

- na den 27. 10. 2020 prosím, pokud máte možnost (není to povinné!), přibalte dětem jakýkoliv kostým na Halloween - stačí obyčejný špičatý klobouk z papíru, cokoliv jako plášť pro čaroděje/čarodejnici nebo prostěradlo jako duch apod. Budeme mít nachystané masky i pro případ, kdybyste nestihli zařídít, bez obav!:-)


Drakiáda

- ve čtvrtek 22. 10. 2020 plánujeme drakiádu, bohužel, vzhledem k epidemiologické situaci, trochu jinak a bez rodičů:-(. Snad si to brzy vynahradíme!

Děti budou mít stopovanou po mašličkách draka a pokud všechny mašličky najdou, za odměnu budou draka pouštět:-) Držme jim pěsti, ať dobře pořídí a dráčka vypustí do oblak.


Podzimní dílničky - Dílničky s rodiči vzhledem k situaci rušíme!!! Děti si je užijí ve školce s učitelkami a poté Vám odprezentují doma + donesou i překvapení:-) Až se situace zlepší, uspořádáme jiné dílničky,hodně dobré nálady a zdraví všem!:-)

 - ve čtvrtek, dne 15. 10. 2020 v 16:00 - s dětmi zveme rodiče do naší školičky (ateliér a zahrádka). Více zde.

Akce bude aktualizována/posunuta dle aktuálních nařízení Vlády vzhledem k opatřením v souvislosti COVID, která plně respektujeme.


Plavání v bazénu Nová Paka

- středy od 6.1. -17. 3. 2021 (mimo 10. 2. - prázdniny, neučí se), 10:35 - 11: 20, lekce trvá 45 minut.

DS Saurus bude mít pronajatý bazén a kvalifikované instruktory plavání, které se budou věnovat Vašim dětem, paní učitelky budou též na místě (budou pomáhat s převlékáním atd.).

Doprava bude vlastním automobilem SQS, s certifikovanými autosedačkami pro děti.


Hudební nauka (flétničky)

- každý čtvrtek bude probíhat hudební nauka - starší děti se budou učit hrát na flétničku. Děti se budou zábavnou formou seznamovat s notami a písničkami.


ZDRAVÍ, IMUNITA, VLASTNÍ ZPRACOVÁNÍ PLODIN, SLUŠNÉ CHOVÁNÍ (začneme i s etiketou dle L. Špačka) a TECHNOLOGIE.:-) Zvládáme vše, navštivte fotogalerii a přečtěte si o dění ze školy.


Opatření (COVID) - prosíme rodiče o dodržování 3 R při vstupu do prostor školky (chodba, šatnička), využívejte dezinfekce, prosím. Navíc od 17. 9. budeme dětem ráno měřit teplotu - bezdotykovým teploměrem (šetrně, formou hry).


Dění ze školky - nově k fotografiím vkládáme krátký popis dne. Nakoukněte do fotogalerie.


1. výlet se Saurusem - vážení rodiče a děti, pojedeme na výlet!!!! Informace zde.


Od října rozjíždíme anglický program. Nebudeme používat učebnice, lektor/ka bude pracovat s dětmi prostřednictvím aktivit, které jsou pro ně zcela přirozené - edukativní hry a aktivity, výtvarná činnost, edukativní písničky a videa. Práci doplní případně pracovními listy. Při práci se vždy měsíčně zaměříme na jedno téma a prostřednictvím řízených aktivit procvičíme slovní zásobu. Děti se učí na reálných životních situacích, budou znát anglické písničky a říkanky atp.


Všem velmi děkujeme za návštevu a neváhejte se na nás obracet s dalšími případnými dotazy na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 774 790 055 a osobně v centru, případně konkrétně na:

Veškeré podklady k provozu a k přihlášení umístění dítěte do centra naleznete na webu v sekci Provoz a školkovné.


Dne 17. 7. (od 15:45 do 18:00) a 18. 7. 2020 (od 8:30 do 11:30) se uskuteční Den otevřených dveří - přímo v místě provozovny SQS vzdělávacího centra - DS Saurus, Havlíčkova 416, 509 01 Nová Paka.

Rádi přivítáme nejen děti a rodiče, ale i prarodiče, sourozence atd. Pochlubíme se zbrusu novými prostory a útulným a moderním vybavením.

Provázet Vás budou kvalifikované učitelky, se kterými budete mít možnost se osobně seznámit a diskutovat vše potřebné.

Těšíme se na Vaši návštěvu, za tým DS Saurus Alena Jungová.


Přehled základních informací - prezentace DS Saurusleták DS Saurus a přehled aktivit a služeb nabízené v rámci školkovného.


 

 

Rychlý kontakt

saurus paticka
SQS vzdělávací centrum - DS SAURUS
Havlíčkova 416, 509 01 Nová Paka
Telefon: +420 774 790 055
E-mail: saurus@sqs-fiber.cz
web: www.sqs-saurus.cz
Zřizovatel SQS Vláknová optika a. s., Komenského 304, 509 01 Nová Paka, IČ: 60913037, DIČ: CZ60913037